Körzeti forduló
A Bolyai Matematika Csapatverseny 5-8. évfolyam körzeti fordulójának díjazott tanulói
Helyezés: 1.
Osztály/kategória: 5
Csapatnév: IQ 200
1. diák: Domján Márton
2. diák: Éberlein Dénes
3. diák: Erdei Benedek
4. diák: Gabnay Zoltán
Felkészítő tanár(ok): Cynolter Ágnes
Helyezés: 4.
Osztály/kategória: 5
Csapatnév: Okoskák
1. diák: Budai Lili
2. diák: Buzás Anikó
3. diák: Mészáros Flóra
4. diák: Tóth – Dusha Zoé
Felkészítő tanár(ok): Cynolter Ágnes
Helyezés: 1.
Osztály/kategória: 6
Csapatnév: Kockàk
1. diák: Halasi Zalán
2. diák: Éberlein Mihàly
3. diák: Halupka Bence
4. diák: Kovács-Szabó Patrik
Felkészítő tanár(ok): Szakácsné Györey Bernadett
Helyezés: 6.
Osztály/kategória: 6
Csapatnév: LaTiMaRó
1. diák: Németh Róza Ludovika
2. diák: Fux Maja
3. diák: Kósa Tímea.
4. diák: Papp Laura
Felkészítő tanár(ok): Szakácsné Györey Bernadett
Helyezés: 3.
Osztály/kategória: 6
Csapatnév: Logikások
1. diák: Angyal Bori
2. diák: Pánya Kamilla
3. diák: Farkas Réka
4. diák: Marczis Barbara
Felkészítő tanár(ok): Szakácsné Györey Bernadett
Helyezés: 1.
Osztály/kategória: 7g
Csapatnév: legesleGEBB
1. diák: Tölgyesi Emma
2. diák: Angyalföldi Gergő
3. diák: Reiner Bercel Róbert
4. diák: Szakács Benjámin
Felkészítő tanár(ok): Radnai Tamás
Helyezés: 3.
Osztály/kategória: 7g
Csapatnév: Sajtos Pizzák
1. diák: Gyimesi Regina
2. diák: Gehér Nóra
3. diák: Horváth Anna
4. diák: -
Felkészítő tanár(ok): Radnai Tamás
Helyezés: 5.
Osztály/kategória: 7g
Csapatnév: Sz S
1. diák: Nagy Márk
2. diák: Kéri Márton
3. diák: Makai Dávid
4. diák: Tóth Marcell
Felkészítő tanár(ok): Radnai Tamás
Helyezés: 1.
Osztály/kategória: 8g
Csapatnév: Bagolytudósok
1. diák: Pokol Sarolta
2. diák: Turányi Gergely
3. diák: Farkas Dániel
4. diák: Farkas Bence
Felkészítő tanár(ok): Szakácsné Györey Bernadett
Helyezés: 6.
Osztály/kategória: 8g
Csapatnév: C-kategória
1. diák: Práj Galina
2. diák: Egri Szilvia
3. diák: Kindl Álmos
4. diák: -
Felkészítő tanár(ok): Szakácsné Györey Bernadett
Helyezés: 5.
Osztály/kategória: 8g
Csapatnév: Csiga Liga
1. diák: Deák Luca
2. diák: Schmid Bori
3. diák: Wágner Tímea
4. diák: Winkler Eszter
Felkészítő tanár(ok): Szakácsné Györey Bernadett
Helyezés: 2.
Osztály/kategória: 8g
Csapatnév: Törpapák
1. diák: Szomorjai Bercel
2. diák: Fekete Zalán
3. diák: Rubos Attila Ákos
4. diák: Dudás Márk
Gratulálunk!
Díjazott tanárok
Város |
Iskola |
Tanár |
Budapest XXI. |
Jedlik Ányos Gimnázium |
Cynolter Ágnes |
Budapest XXI. |
Jedlik Ányos Gimnázium |
Radnai Tamás |
Budapest XXI. |
Jedlik Ányos Gimnázium |
Szakácsné Györey Bernadett |
Tanári fődíj
A tanári fődíj odaítélésekor a felkészítő tanár versenyző diákjainak nagy számát és azok eredményességét vettük figyelembe. Ezek alapján Dél-Pest tanári fődíjának nyertese a 2023/2024. tanévben:
Cynolter Ágnes
Jedlik Ányos Gimnázium